Австралійські вчені після багаторічних досліджень визначили найкорисніший фрукт. Ним виявилося звичайне яблуко!


За словами фахівців, яблука добре впливають на людський організм завдяки сильним антиоксидантам. До того ж, у червонобоких міститься найбільша кількість вітамінів і корисних речовин, які знижують ризик утворення ракових пухлин і захищають організм від серцево-судинних захворювань.
Вчені також з'ясували, що одне яблуко має у півтора рази більше антиоксидантів, ніж три апельсини або вісім бананів. Фахівці рекомендують щодня вживати 2-3 склянки яблучного соку або з'їдати 2-4 яблука.
Американські вчені довели: регулярне споживання яблук і яблучного соку запобігає руйнуванню клітин мозку, що призводить до втрати пам'яті. А що ж робити взимку, коли яблука надзвичайно дорогі та і якість їх сумнівна? Покриті парафіном, вони красиво виблискують на полицях супермаркетів. Але чомусь, на жаль, чи на щастя, спокуса купити такі яблука діймає вкрай рідко.


Що ж робити, чим потішити спраглий до вітамінів організм? Хочеться, щоб смачно, корисно і, звичайно, щоб фігура не страждала. На даний час у магазині можна знайти все, що забажаєш.
Цього разу увагу привернув зовсім новий для українського ринку продукт - яблучні чіпси. На Заході вони вже досить популярні і успішно витісняють з прилавків картопляні чіпси, які давно мають репутацію шкідливого продукту.

 

Одна пачка яблучних чіпсів - це п'ять яблук, тобто половина денної потреби людини у вітамінах А, С, В1, В2, В5 і залізі. Ними можна хрустіти, сидячи перед телевізором або комп'ютером, або перекусити, коли бракує часу на повноцінний обід. Влітку ж, коли спека нестерпна, приготувати дуже смачні десерти та легкі фруктові салати, замінивши звичайні яблука на хрусткі яблучні чіпси. Це додасть пікантності та нетривіальності страві. Повірте, знайомі оцінять вашу креативність.


Але найважливіше, мабуть, те, що ці снеки корисні і діткам: на прогулянці в парку або ж на перерві у школі, на вулиці з однолітками тощо. Мами можуть бути повністю спокійні, адже цей яблучний продукт не зіпсує одяг, тому що не містить жирів і барвників. Ми не здатні заборонити дітям їсти картопляні чіпси і сухарики. Як поясниш малечі, що такий «модний» продукт призводять до багатьох серйозних захворювань і завдають шкоди організму? Але можемо переконати їх у тому, що яблучні снеки нічим не гірше, а навіть навпаки! В результаті діти хрумтять улюбленими снеками, а батьки радіють від того, що їхні чада споживають корисний продукт. Особливо тепер, коли влада заборонила продавати картопляні чіпси і газовану воду у шкільних їдальнях, дуже важливо заохотити малечу до корисних продуктів. Адже діти завжди хочуть чогось хрусткого в яскравій упаковці. Саме зараз час подбати про здоров'я своєї родини.
Пам'ятайте: здоровим бути модно!