Про здорове харчування сьогодні не говорять хіба що ті, кому робити це невигідно. Натомість багато хто почав переосмислювати поняття смачної та корисної їжі. Так, наприклад, поціновувачі снеків замість картопляних чіпсів сьогодні обирають смачну та, головне, корисну альтернативу – яблучні чіпси.

Не чули про такі? А от ваші потенційні клієнти точно чули, і навіть куштували. Щоправда, наскільки я розумію, поки не у вашому магазині чи супермаркеті. Але це можна виправити. Сьогодні цим і займемось. Говоритимемо про яблучні чіпси, як про обов’язковий елемент успішної торгівлі. Ми розкажемо, де в Україні можна купити смачні яблучні чіпси оптом та отримати від такої покупки масу переваг. Не пропустіть далі…

Яблучні чіпси і секрет успішної торгівлі

Успіх там, де є попит. А він у свою чергу є тільки там, де є хороші пропозиції. Складно? Простіше кажучи, якщо хочете, щоб ваш супермаркет не минали потенційні клієнти, дайте їм те, чого їм треба. Безглуздо виставляти на полиці товар, на який немає попиту, правда ж? Якщо ми говоримо про яблучні чіпси – то це якраз з іншої опери. Саме пропонуючи клієнтам смачну і корисну їжу, у ваших руках зажди будуть козирі. Як показує практика останніх років, яблучні чіпси є одним із найулюбленіших лакомостей як дітей, так і дорослих. Тож не продавати у своєму магазині яблучних чіпсів – неприпустимо.

Впевнена, що скуштувавши яблучні чіпси, ви і самі без зайвих слів зрозумієте у чому секрет.

Яблуня від яблуні…

…недалеко падає, але не усі яблучні чіпси однаково смачні та корисні. Тому якщо не хочете розчаровувати своїх покупців, запропонуйте їм найкраще.

Заслуговують на увагу яблучні чіпси Nobilis. Перші корисні чіпси, які ламають усі стереотипи. Яблучні чіпси Nobilis дозволені Міністерством Охорони Здоров'я для реалізації навіть в школах України.

В Україні продукцію цього угорського виробника постачає компанія Ексім-продукт. Детальніше про умови поставок можна дізнатись за контактними номерами телефонів.

Яблучні чіпси запаковуються у зручну герметичну упаковку, що допомагає зберігати корисні властивості свіжих яблук: мінеральні речовини - кальцій, фосфор, магній, залізо, вітаміни - B1, B2, PP, C.

Для виробництва яблучних чіпсів NOBILIS використовують тільки добірні яблука елітних сортів: Голден, Старкінг, Джонатан і Гренні Сміт. У процесі виробництва чіпсів NOBILIS не використовуються ГМО, жири, сіль, цукор, а також штучні ароматизатори.

Увага! Унікальна пропозиція від компанії Ексім-продукт. Тільки зараз, замовляючи 150 будь-яких пачок яблучних чіпсів NOBILIS, доставка – безкоштовна.

У сусідньому супермаркеті уже є яблучні чіпси NOBILIS, а у вашому?

Повірте, навіть ваші конкуренти не встоять перед спокусою скуштувати яблучні чіпси NOBILIS! От побачите!

Якщо вас цікавить продаж яблучних чіпсів оптом, тоді вам сюди.