Корисні чіпси NOBILIS з елітних яблук GRANNY SMITH - уже в наших супермаркетах

Корисні чіпси NOBILIS з елітних яблук GRANNY SMITH - уже в наших супермаркетах
Ці ароматні хрусткі кільця ваблять так само і, як і картопляні чіпси, за одним винятком: яблучні корисні і низькокалорійні. Якщо подавати їх до десертів і морозива замість печива, вони прикрасять і урізноманітнюють десерт. 
Угорський виробник яблучних чіпсів NOBILIS запропонував новинку - чіпси з добірних яблук елітного сорту GRANNY SMITH з характерним цього сорту яблук смаком і ароматом. Хрумтять яблучні чіпси NOBILIS, як улюблені багатьма чіпси, при цьому вироблені БЕЗ ГМО, ЖИРІВ, концерогенних, солі, цукру та ароматизаторів. 
Інноваційна технологія сушки і упаковки робить яблучні чіпси одночасно хрусткими і зберігає в них природний смак і найголовніше користь свіжих яблук: мінеральні вещєства кальцій, фосфор, магній, залізо і вітаміни: B1, B2, PP, C. Завдяки своєму корисного складу, яблучні чіпси GRANNY SMITH ДОЗВОЛЕНІ МОЗ Україні навіть для реалізації дітям в школах. Сертифіковані міжнародним сертифікатом I і українським сертифікатом відповідності. У роздрібній торгівлі Україна яблучні чіпси можна придбати в торгових мережах: Велика Кишеня, Фуршет, Мегамаркет, Таврія В, Таргет, NOVUS, супермаркетах Край, REAL і АШАН.

Ці ароматні хрусткі кільця ваблять так само і, як і картопляні чіпси, за одним винятком: яблучні корисні і низькокалорійні. Якщо подавати їх до десертів і морозива замість печива, вони прикрасять і урізноманітнять десерт. 

Угорський виробник яблучних чіпсів NOBILIS запропонував новинку - чіпси з добірних яблук елітного сорту GRANNY SMITH з характерним цього сорту яблук смаком і ароматом. Хрумтять яблучні чіпси NOBILIS, як улюблені багатьма чіпси, при цьому вироблені без ГМО, жирів, концерогенних речовин, солі, цукру та ароматизаторів. 

Інноваційна технологія сушки і упаковки робить яблучні чіпси одночасно хрусткими і зберігає в них природний смак, і найголовніше, користь свіжих яблук: мінеральні речовини, кальцій, фосфор, магній, залізо і вітаміни: B1, B2, PP, C. Завдяки своєму корисного складу, яблучні чіпси GRANNY SMITH дозволені МОЗ Україні навіть для реалізації дітям в школах. Сертифіковані міжнародним сертифікатом I і українським сертифікатом відповідності. У роздрібній торгівлі Україна яблучні чіпси можна придбати в торгових мережах: Велика Кишеня, Фуршет, Мегамаркет, Таврія В, Таргет, Novus, супермаркетах Край, RealL і Ашан.

Ці ароматні хрусткі кільця ваблять так само і, як і картопляні чіпси, за одним винятком: яблучні корисні і низькокалорійні. Якщо подавати їх до десертів і морозива замість печива, вони прикрасять і урізноманітнюють десерт. Угорський виробник яблучних чіпсів NOBILIS запропонував новинку - чіпси з добірних яблук елітного сорту GRANNY SMITH з характерним цього сорту яблук смаком і ароматом. Хрумтять яблучні чіпси NOBILIS, як улюблені багатьма чіпси, при цьому вироблені БЕЗ ГМО, ЖИРІВ, концерогенних, солі, цукру та ароматизаторів. Інноваційна технологія сушки і упаковки робить яблучні чіпси одночасно хрусткими і зберігає в них природний смак і найголовніше користь свіжих яблук: мінеральні вещєства кальцій, фосфор, магній, залізо і вітаміни: B1, B2, PP, C. Завдяки своєму корисного складу, яблучні чіпси GRANNY SMITH ДОЗВОЛЕНІ МОЗ Україні навіть для реалізації дітям в школах. Сертифіковані міжнародним сертифікатом I і українським сертифікатом відповідності. У роздрібній торгівлі Україна яблучні чіпси можна придбати в торгових мережах: Велика Кишеня, Фуршет, Мегамаркет, Таврія В, Таргет, NOVUS, супермаркетах Край, REAL і АШАН.

 
Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

ПП Ексім-Продукт: яблучні чіпси Nobilis,сушені вишні,яблука, мигдаль у шоколаді, вишня у шоколаді
(основний офіс)

01024, Україна, Київська, Київ, вул. Круглоуніверситетська, будинок 22

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create